Plzeň – Zlín 3:2

space-189291_1920

Po bezbrankových dvou třetinách se strhla přestřelka ve třetí dvacetiminutovce, nakonec si bonusový bod připsali Indiáni díky vítěznému nájezdu Nicholase Johnsona a připsali si čtvrtou domácí výhru za sebou.

Hosté naopak prohráli již pošesté z posledních sedmi utkání, jejich druhé vyrovnání z hole Petra Holíka v čase 56:10 jim ale přesto pomohlo odlepit se ze dna tabulky, kde jsou nyní Karlovy Vary.

Plzeň měli v úvodu díky nedovoleným zákrokům hostů příležitost dvou přesilovek za sebou, ale gólman Kašík si v páté minutě poradil i s tečí Kubalíka. Poté promarnil svoji početní výhodu také do té doby opatrně hrající Zlín, když Ondráčkův výjezd zpoza branky dokázal zastavit Polívka. Indiánům pomohla k náporu opět dvě vyloučení soupeře. Hosté ovšem se štěstím přečkali nebezpečné pokusy Jána Sýkory a Kratěny.