Slavia – Brönby 4:1

fans slavia

Úvodní utkání 1. kola fotbalové Ligy mistryň:
Slavia Praha – Brönby Kodaň 4:1 (3:1)
Branky: 8. a 13. Divišová, 24. Budošová, 52. Chlastáková – 6. Kristiansenová. Rozhodčí: Dalyová (Ir.). ČK: 22. Larsenová (Bröndby).
Sestava Slavie: Votíková – Benýrová, Necidová, Budošová, Pincová (90. Houzarová) – Divišová, Pěničková (90. Juráčková), Bartovičová, Svítková, Chlastáková – Kožárová (81. Tomášková). Trenér: Mišovec.

Fotbalistky Slavie mají na dosah historický postup do osmifinále Ligy mistryň. V úvodním duelu 1. kola doma porazily Bröndby Kodaň 4:1 a do odvety hrané za týden v Dánsku tak půjdou s velmi slibným výsledkem.Dánky se přitom už v 6. minutě ujaly vedení a rozesmutnily 1802 diváků v Eden Areně.Výborně hrající Svitková následně donutila soupeřku už ve 22. minutě k „červenému“ faulu.Šest minut před koncem ještě podržela Slavii brankářka Votíková, která zlikvidovala samostatný únik soupeřky.