Hradec – Varnsdorf 4:4

the-ball-428317_1920

Fotbalisté Varnsdorfu ke konci sedmého kola druhé ligy remizovali v Hradci Králové 4:4 a zůstávají bez výhry na posledním místě tabulky. Domácí hráč Jan Pázler během třinácti minut první půle zazářil hattrickem. Dramatické utkání vedle osmi branek nabídlo i po jedné červené kartě na každé straně.

Varnsdorf začal na stadionu Pod Lízátky výborně a už ve třetí minutě šel do vedení zásluhou hráče Zbrožka. Jenže za dvacet minut vyrovnal hráč Pázler, který pak ještě přidal dvě rychlé branky. Severočechy však vrátil do hry krátce před pauzou hráč Juroška.
Když se posadili hráči Filip a střídající Jurca, Varndsdorfu se po změně stran podařilo skóre otočit. Po hodině hry byl za tvrdý zákrok vyloučen obránce Hradce Králové Mareš, to ovšem jeho spoluhráčům v oslabení nezabránilo skóre vyrovnat a slovák Súkeník dal v 81. minutě gól z penalty.. Na konci ještě po druhém napomenutí dostal červenou kartu i hostující hráč Geissler.

Hradec Králové je ve Fotbalové národní lize po devíti odehraných zápasech šestý, Varnsdorf alespoň bodově dotáhl předposlední Frýdek-Místek, jenž rovněž čeká na premiérové vítězství v ročníku.